Auto FORUM 2000

Najlepsze forum o samochodach
Teraz jest Cz cze 11, 2026 19:55

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N mar 22, 2026 18:00 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 27, 2025 13:22
Posty: 8
Добрий день! Потрібна порада. У нас з чоловіком у селі під Львовом залишився батьківський будинок. Зараз там живе моя сестра, але ми хочемо оформити на неї довіреність, щоб вона могла робити ремонт, укладати договори з газовиками та електриками, сплачувати податки, а також, якщо знадобиться, здавати будинок в оренду. Чи можна зробити один документ на всі ці дії? І чи потрібно окремо прописувати право розпоряджатися коштами від оренди?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 22, 2026 18:00 


Góra
  
 
PostNapisane: N kwi 19, 2026 21:06 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 19, 2025 21:15
Posty: 6
Вітання! Так, для таких випадків існує довіреність на управління нерухомим майном. В одному документі можна прописати всі необхідні повноваження: право укладати договори з комунальними службами, робити ремонт, сплачувати податки та збори, а також здавати будинок в оренду. Щодо грошей – вони автоматично не входять, тому окремо треба прописати право отримувати орендну плату та розпоряджатися нею.

Ми з дружиною минулого року робили таку довіреність на її сестру для будинку в Карпатах. Зверталися на сайт - https://www.expert-docs.com/
Там підготували текст, де одним документом охопили все: і комунальні платежі, і право на ремонт, і здачу в оренду з отриманням грошей. Ми завірили в нотаріуса в Польщі (це зайняло 15 хвилин), надіслали скан, і сестра тепер спокійно всім керує. До речі, працюють без передоплати – це дуже зручно. Тож не переживайте, зробіть одну комплексну довіреність – і сестра зможе повноцінно займатися будинком.


Ostatnio przesunięty w górę N kwi 19, 2026 21:06 przez: Petr Novak.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 19, 2026 21:06 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: EmilyM_793, Rx_Source, SarahM_196 i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL